Centimetre dole ? Ako ?!

Už dlho a márne sa pokúšate dosiahnuť úbytok z priemeru vášho stehna , bruška a zadku ? Máte ochabnuté svaly a pomarančovú kôru ? Skúsili ste všetko a márne ?

Skúste vákuovú bankovú masáž !

 

Tento zaujímavý a účinný spôsob chudnutia spôsobuje nielen úbytok tukovej tkáňe ale tiež odstraňuje celulitídu , vrásky a strie, spevňuje svalstvo a regeneruje celý organizmus.

Masáž funguje na princípe vákuovej pumpy , ktorou sa jazdí po tele , hlavne na stehnách , zadku a bruchu, ale aj ruky a chrbát. Odbúrava sa podkožný tuk z tých partií na ktorých sa chudne veľmi pomaly alebo vôbec. Rozrušia sa tukové vankúšiky, čím je možné dosiahnuť počas celej kúry úbytok v pase v priemere 5 cm a niekedy až desať.

Vákuová masáž tiež urýchľuje látkovú výmenu a tok lymfy, čím výrazne regeneruje organizmus, odstraňuje únavu a bolestivé stavy. Veľmi dobre si poradí s problémom tak nenávideným - s celulitídou. Tento spôsob odstraňovania pomarančovej kože sa kombinuje s lymfodrenážou.

Jedná masáž trvá jednu hodinu až dve podľa požiadaviek klienta, celá kúra sa skladá z desiatich masáži a jednej celotelovej lymfodrenáže.

Pri stehnách je garantovaný úbytok minimálne päť milimetrov už pri prvej masáži .